ден 2,740.00

Висококвалитетно моторно масло базирано на синтетска технологија. Особено добро за возила со поголема километража.

За бензински и дизел мотори. Тестирано на возила со катализатор и турбо полнач.

Категорија: Tag:

Висококвалитетно моторно масло базирано на синтетска технологија. Особено добро за возила со поголема километража.

За бензински и дизел мотори. Тестирано на возила со катализатор и турбо полнач.

Одобренија

ACEA A3, ACEA B4, API SN, MB-Approval 229.3, VW 501 01, VW 505 00

LIQUI MOLY го препорачува овој производ и за возила со следната спецификација Fiat 9.55535-D2, Fiat 9.55535-G2, GWM, HAVAL, MB 229.1, Peugeot Citroen (PSA) B71 2300, Renault RN 0700, Renault RN 0710, Wuling